3475 FIGURINE
Sold: SEK 300
Sold den 15 april 2024 -
3649 FIGURINE
Dansande kvinna, height: 28, wear, damages.
Sold: SEK 750
Sold den 9 november 2009 -
6154 FIGURINE
Dansande kvinna, höjd: 27 cm(lagning)
Sold: SEK 350
Sold den 8 september 2008
5185 FIGURINE
Rosenthal, "Dansande kvinna" 20-tal, H.31
Sold: SEK 1700
Sold den 22 november 2004 -
9020 FIGURINE
Rosenthal, Dansande kvinna, H23
Sold: SEK 2300
Sold den 5 juni 2001 -
3222 FIGURINE
Dansande kvinna, (sk)
Sold: SEK 300
Sold den 20 november 2000
3223 FIGURINE
Dansande kvinna, (sk), Royal Dux, H17
Sold: SEK 500
Sold den 6 november 2000